log

 

b_110px_122px_16777215_00___images_phocagallery_robert_s__2014_Karta_z_logo.jpgKarta Dużej Rodziny

Ośrodek Sportu i Rekreacji przystępuje do rządowego programu wspierającego rodzinny wielodzietne tj. wprowadza Kartę Dużej Rodziny z dniem 2 listopada 2014r. Karta uprawnia do 50% zniżki na bilety normalne i ulgowe w Krytej Pływalni OSiR oraz  na  lodowisko organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu podczas sezonu zimowego.  

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzicom z trójką dzieci. Karta jest wydawana przez Urząd Miasta Zamość - Wydział Kultury i Spraw Społecznych,  na wniosek zainteresowanych.
Jednocześnie informujemy, że Karta Dużej Rodziny posiada jeden, ogólnopolski wzór. Ma wymiary 54x85,6 mm. Karta jest spersonalizowana. Oznacza to, ze znajduje się na niej imię i nazwisko oraz numer PESEL jej posiadacza. Dodatkowo podana jest data ważności karty, jej numer, skrót „KDR” pisany alfabetem Braille’a oraz elementy zabezpieczające przez jej podrobieniem.  

b_367_114_16777215_00___images_phocagallery_robert_s__2014_KDR_wzr.jpg

Ośrodek Sportu i Rekreacji przystępując do programu oznaczył swoje obiekty specjalnymi naklejkami z nazwą : „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.
Aby skorzystać z 50% zniżki na bilety należy w kasie okazać kartę. Z karty każdy jej posiadacz może korzystać w dowolnym czasie. Oznacza to, że aby skorzystać z karty nie trzeba być całą rodziną w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat wydania Karty Dużej Rodziny w Zamościu można uzyskać  tutaj: Karta Dużej Rodziny.
Szczegółowe informacje dotyczące ogólnopolskiego programu można uzyskać na stronie: Rodzina.gov.pl

bip LOGO BIEG senior plus logo Puchar Roztocza

or Map